National Scientific Conference for PhD Students – 02.03.2019 Kraków

Szanowni Państwo,

Fundacja Promovendi zaprasza do udziału w „Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów(National Scientific Conference for PhD Students), która odbędzie się dnia 02 marca 2019 r. w Krakowie, i pomimo, że kierowana jest do doktorantów, zapraszamy również studentów I i II stopnia studiów, a także osoby, które uzyskały stopień doktora w ostatnich 3 latach. Zagadnienia tematyczne Konferencji podzielone są na trzy panele i obejmują:

  • Panel: NATURAL (m.in. nauki biologiczne, przyrodnicze, o Ziemi)
  • Panel: TOP SECRET (in. nauki ścisłe, techniczne, wojskowe, bezpieczeństwo wewnętrzne)
  • Panel: MODERN PROBLEMS OF SOCIETY (m.in. społeczne, humanistyczne, ekonomiczne, prawne)

Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do zaprezentowania wyników swoich prac naukowo-badawczych oraz cennej dla naukowców dyskusji i wymiany myśli pozwalającej na rozwiązanie napotkanych podczas pracy problemów. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru w jakim języku będzie przedstawiał swoją pracę – język polski lub język angielski.

Podczas konferencji będziecie mieli Państwo możliwość wygłoszenia prezentacji lub przedstawienia plakatu na tematy prowadzonych przez Państwa badań w zakresie wymienionych wcześniej zagadnień. Przewidzieliśmy również możliwość opublikowania pracy w Książce artykułów konferencyjnych z nadanym numerem ISBN.

Każdy z uczestników konferencji otrzyma certyfikaty uczestnictwa potwierdzający wygłoszenie prezentacji lub przedstawienie posteru. Podczas konferencji zostanie wybrana najlepsza prezentacja i najlepszy poster a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Cena od 199 zł

Rejestracja:  do 20 stycznia 2019 r.

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy: okndoktoranci@promovendi.pl

Zapraszamy do rejestracji.

Zarząd Fundacji Promovendi

Warto wziąć udział w konferencji?
Oceń sam!

REJESTRACJA

NADSYŁANIE ABSTRAKTÓW

Pliki do pobrania:

Article_Surname_Name

Recenzja_Nazwisko_Imię

Regulamin OKN dla Doktorantów

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *